Új hozzászólás Aktív témák

  • D_r_u

    tag

    Sziasztok!

    Netbookot tervezek venni az elkövetkezendő napokban. Mivel egyáltalán nem vagyok a téma szakértője, ezért sokat olvasgattam a netet - többek között ezt a topikot is :) - az elmúlt napokban/hetekben, és arra jutottam, hogy számomra a HP Mini 5103 lenne a legideálisabb megoldás, [konkrétan ebben a kiszerelésben].

    Mielőtt azonban elhatároznám magam a döntő lépésre, úgy vélem, nem árt, ha megkérdezem a téma szakértőit - Titeket - is, hogy mi a véleményetek erről a gépről (sok infó sajnos nem található a topikban róla), esetleg tudtok-e jobb alternatívát ajánlani?

    Szempontjaim:
    - 5-6 órát gond nélkül bírjon az akksi
    - nagyon strapabíró legyen, mivel heti 4-5-ször utazom jó 5 órát vonaton-bkv-n, és a gépet nem külön notebook-táskában, hanem ilyen tokban (ennek van valami egzakt neve?) és hátizsákban hordanám - főleg emiatt szimpatikus a megerősített vázzal rendelkező HP 5103-as
    - teljesítmény: főképp office, pdf-olvasás és net, esetleg filmek (inkább dvdrip), nagyon ritkán klasszikus játékok (Fallout 1-2, Deus Ex, Commandos 1-2) - szerintem ezekhez bőven jó az 1 magos Atom
    - Bluetooth
    - 90K-nál ne legyen sokkal drágább

    Mennyire kell félni az 1 év garitól és a Renew programtól (amiről még rosszat nem hallottam)?

    Köszönöm a válaszokat:
    Dru

Új hozzászólás Aktív témák