Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Pyro05 #12780 üzenetére

    Először azt döntsétek el, h mekkora kell. 10" vagy 12"-os.

    Abszolút, az újabb típusokban már 2 magos proci van, ráadásul van rajtuk hdmi kimenet is - így akár a full HD MKV-t TV-re kivetítve is lejátssza.
    De a gyengébb egy magosok is 1,6 Ghz környékén mozognak, 1,5 gb-s hd rip avi-kat ezek is viszik.

    Természetesen ugyanúgy élvezhető a filmnézés ekkora méretben, én pl. 4,3"-on is tudom élvezni. :)

    A nagy (15,4") notebookom én már mobil célokra évek óta nem használom, csak netbook-ot. Így szerintem főiskolára első osztályú egy ilyen gép. A mobilitás mellett - alig nehezebbek, mint 1 kg - hatalmas érv mellettük, h 5-6-7 órákat is elmennek egy töltéssel. Így gyakorlatilag 1-1 napot végigtud rajta jegyzetelni töltés nélkül.

    A meghajtó hiánya lehet "probléma", de magamból kiindulva, CD-t, DVD-t, kb 3 éve nem használok.

    Márka szubjektív, nézzetek szét melyik tetszik - lányoknál talán fontosabb a külső :) - aztán linkelgesd őket be.
    Eee pc-k, Lenovo-k, Samsung-ok a legfelkapottabbak.

    Ha, beszerzésben kell segítség, privátban keress.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák