Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pinya007

    tag

    Sziasztok!

    Egy ideje úgy próbálom menteni levelim, hogy Documents & Settings... helyett a leveleket egy másik partíción lévő könyvtárba mentem. Ezt be lehet álllítani Thunderbird-ben.
    Rendszer reinstall után ismét az előbb említett könyvtárra állítom levelek mentését, így a levelek többé-kevésbé újra megjelennek.
    A gond az, hogy néha az valamelyik postafiók üzeneteit nem teszi vissza, vagy egy postafiók üzenetei közül véletlenszerűen néhánynak a tartalmát nem jeleníti meg, ott van a listában, de üres!

    Más kérdés, névjegyzéket is szoktam exportálni, Win reinstall után pedig importálni, DE, hogy lehetne megoldani, azt hogy importálás után az új címeket ide mentse, ne pedig a Személyes címjegyzékbe. Mert így az a rossz, ha új címekkel gazdagított személyes címjegyzéket exportálom abban lehet nincs meg összes cím, ami előző exportálásban található, viszont vannak benn újak. Egyszer már megcsináltam, hogy Notepad-ban összemásoltam így a két exportált file-t, de így viszont sok lesz a duplikáció, melyeket utána törölgethetem...

    MozBackup-ot megnézem majd, lehet ez lesz a megoldás?

    Üdv.

    Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

Új hozzászólás Aktív témák