Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz bul07 #64077 üzenetére

    Mennyire sok addonod van? Lehet, hogy ha megoldható, akkor jobb lenne 0-ról felépíteni az egészet, ki tudja miket állított mi, azalatt a 6-7 év alatt. (hacsak nem nagyon gagyi a hardver, a mai youtube szemével nézve)
    Párhuzamosan is mehet a kettő:
    Egy FF telepítés, több profilt is tud kezelni, ha épp átnézősdi van: felépíted az újjat, miközben le a régit. Sorban biztos vagyok benne (egyszer egyik profil fut, máskor másik, a korábbi -P-vel előhozott menüben lehet választani, párhuzamosan régen nem ment, most meg nem néztem. Viszont több FF telepítés is mehet a gépre (annyi a kulcs, hogy több helyre kell telepíteni [nem a fő download-os telepítővel, hanem a mélyebben lévő nagy méretűvel, és nem express/standard telepítést kell választani, hanem custumot/egyedit]) és akkor vígan lehet jobb oldalon egyik bal oldalon másik, és nézni, hogy mi megy mi nem, mit kell átmenteni, hogyan fut a mentésből teljesen visszaállított, hogyan a frissen települt és újraépített, stb stb. Nekem most 4 .exe-re van 4 profil... De bármelyikből lehet több még ;] Pl most van egy alap, egy amit minden nyit "alapértelemezett böngésző", egy YT/google belépett, és egy ami ad-hoch dolgoknak... Lesz még egy zenés, de az már csak profil...

    Ez is mint a korábban linkelt "mi mi hol" elemek, eléggé moduláris ilyen szempontból. Ha egyszer megérted, akkor utána már könnyű.... Mentés megléte esetén, meg lehet próbálkozni, nem fog megsértődni :)

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • bul07

    nagyúr

    válasz bul07 #64077 üzenetére

    Hát nem ment gond nélkül a mentés visszaállítása
    Ha mindent engedtem a MozBackup hogy visszarakjon akkor nem is sikerült
    Profil másolással is hibára futottam

    Végül minimális dolgot engedtem a MozBackup-nak visszarakni(jelszavak, sütik könyvjelzők, kiegészítők) és így most visszajöttek

    Volt hogy ily jött be Firefox

    Na de most megvan minden ahogy nézem, így csak a stabilitás tesztelés lesz ami pár hét

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák