Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz HZoli87 #25048 üzenetére

    Nem, sajnos nem kaptam választ rá.

    Beírtam GTX570/580 topic-ba is, oda se írt senki.
    Hivatalos nV fórum-on sem érkezett válasz. De ott mintha láttam volna olyan topic-ot, amely a 3D-s órajelen történő bennragadásról szólt.

    Amióta írtam, azóta 1x sem volt a bug.

    nV-nél nincs külön desktop és mobil driver. Pontosabban nincs külön fejlesztés. Egyelőre nem tudom, hogy nV driver bug lesz-e; vagy firefox hardveres gyorsítás. Én most fox-ból feldobtam a 12.5-ös bétát.

    Ez egyben elég rossz választás is, ui. nV-ből is az utolsó Béta van és hozzá egy Béta Fox.

    Na, mind1 majd csak kiderül, hogy mi a bug okozója. Így nagyon kétesélyes még a történet. Azonban Én Fox-ra gyanakszom, ui. ha ez egy általános nV probléma lenne, akkor már mennének a hsz-ek nV hivatalos fórumába a hibáról.

    Fox fórumot meg nem olvasgatok. De Én erősen a Fox-ra tippelek, hogy abban van vmi bug.
    (picit laikusként úgy tűnik mintha vmi bennragadna a Fox-ban - akár egy 3D gyorsította folyamat; lap; ... - és az olyan infót továbbítana az nV driver-nek, hogy még mindig kell Neki a 3D-s órajel)

    Ui.: Bár, ilyet sem olvastam nV topic-ban, hogy vki legalább annyit írt volna, hogy ugyanez van Nála is, ... Majd befut a végleges Fox 12; szerintem lassacskán egy WHQL driver is, aztán majd utána lesz érdekes(ebb).

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák