Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Csak érdekességképpen: Rájöttem, hogy ha valaki nem akarja az automatikus frissítést, nem szabad a Firefoxot alapértelmezett böngészőnek beállítani. Ugyanis már háromszor történt meg, hogy egy-egy leszedett program még utóljára elindította a Firefoxot, hogy elémtolja a weboldalát búcsúzóul. Ilyenkor a Firefox alapbeállítás szerinti kinézettel indult el és miután kiléptem, majd később valamikor elindítottam, egyből frissített - kikapcsolt firssítéssel! Így jutottam el kéretlenül a tökéletes 26.0-tól a mostani 29.01-ig, ami a többi két köztes verzióval együtt egy kalap ...
    Nem is akarom sokáig hagyni, de egyelőre felraktam a Classic Theme Restorert, hogy legalább ne lássam ezt a béna Australis felületet - majd le is szedtem! Egyrészt azzal sem lehetett a tabokat a címsor alá tenni, ráadásul volt más probléma is: A címsorban nem jelent meg az adott oldal url-je! Bármelyik könyvjelzőt választottam ki, nem írta ki a címét. Csak az volt ott, hogy írjak be keresést, vagy címet.. de ez még nem minden: Ha a könyvjelzőkben tallózva jobb klikket nyomtam valamelyiken, a megjelenő menüben az összes elem nem volt kiválasztható! Pedig amúgy akár törölni is lehet, anélkül, hogy belépnénk az összes könyvjelzők menübe. Miután leszedtem a CTR kiegészítőt, visszajött a címsorba az url, és a jobb klikkes menü is jó a könyvjelzőkben, csak hát újra az Australis.. Egyébként azt sem értem, hogy ebben a verzióban ha választható, hogy legyen rendes menü fent, akkor a menü gombot jobbszélről miért nem lehet kikapcsolni..? :U
    Most egyelőre más fontosabb dolgaim vannak, de amint tudom, lecserélem 24-es vagy 26-osra, és alapértelmezettnek pedig felrakok valami szuperkönnyű böngészőt, ami pici, gyors, nem tud semmit - de nem is kell neki :N

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák