Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny Cage

    addikt

    válasz vlevi #31098 üzenetére

    én ezért nem frissítek már hónapok óta. nálam sem azure kikapcsolása, sem semmi nem oldja meg. ráadásul 17-estől előjött egy újabb bug az azure miatt, a böngésző vagy a web egy bizonyos területén rendszeresen eltorzulnak a betűk és/vagy a tartalom. ez egy többszörösen jelentett bug a mozilla felé, sokan tapasztalták, bugzilla-n a hibát javítottnak nyilvánították a moderátorok, de nálam sajnos a probléma továbbra is változatlanul megvan. és ha nálam megvan, akkor másnál is megvan. 16-osig (hardveres gyorsítással is) jó volt. azóta megpróbáltam a 19-esre frissíteni azzal sem oldódott meg, ráadásul valamiért a 17-estől kezdve (talán azure miatt) a kisebb fontok (pl. index.hu) olyanok mint ha félkövérek lennének. chrome-al, IE-vel egész máshogy néz ki (pont úgy, ahogy a 17-es FF előtt). egyébként, én a mozilla-tól már semmi jóra nem számítok, a múltkor bugzilla-n megtaláltam régi kedvencemet, miszerint basic (nem-Aero) felületen a könyvjelző lenyitása után "beleragad" a tálcába vagy bármilyen GDI-os felületbe, ami mögötte volt, egy FF bug-nak köszönhetően. 2 évbe, azaz 2 évbe telt, mire a hibát a 18-as, azaz a 18-as verzióra kijavították, a rendszeres bug reportok ellenére (a mozilla fejlesztői sokáig a windows fejlesztőire mutogattak, hogy ez egy windows gui-bug. miközben semmilyen más alkalmazással nem lehetett reprodukálni a hibát. és a végére csak kiderült, hogy mégiscsak mozilla bug..)

Új hozzászólás Aktív témák