Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mentolka

    senior tag

    válasz dellfanboy #98090 üzenetére

    Ha már mindenki okos, én is had ne legyek hülye.

    Szerintem, igaza van a vándornak, és tényleg úgy lenne jó, ha az utcára már motoros tudás birtokában mennének az emberek motorral.
    Miért zavar más béna motorozása? Mert az összes többi forgalomban részt vevő BIRKA az alapján ítéli meg az ÖSSZES TÖBBI motorost, ahogy azt a "bénát" látja.
    SZERINTEM!

  • Geresics

    addikt

    válasz dellfanboy #98090 üzenetére

    "ez mar a masodik valaszod ahol irod hogy Olvassam el meg egyszer amit irtal..."
    Hát, ha elsőre nem megy... ;]

    Csak a tisztán látás kedvéért:
    - sosem tudtam jól motorozni, és sose mondtam ennek az ellenkezőjét!
    - nem volt a seggem alatt kb. soha még komoly motor (pl. 1200GS Adv. pár órás próbája nem releváns), a sajátom meg egy kis gyösz a legtöbb fórumtárs nagyvasához képest szerintem
    - Ázsiában valóban voltam motorral, de mind tudjuk, hogy ez csak statisztikailag igaz
    - speciel a youtube csatornámmal kapcsolatban igazad van, az valóban hibátlan, tökéletes, izgalmas, szórakoztató, és ámul rajta a YT népe! :DDD

    "nem kene leugatni masok utcan valo kanyarodasnak kepesseget"
    Ha valaki olyan szögletesen kanyarodik, ahogy a múlt hétvégén nagyon sokan, akkor az igenis nem tud nemhogy jól, de még olyan szarul se kanyarodni, mint én - pedig én aztán nem vagyok egy kanyarvadász.

    nem erezte komfortosan magat a felvonulas kozbe - ez utána volt
    szar volt az ut - nem volt szarabb, mint az országban bárhol. Ja, de: kanyarodott! Viccet félre téve: Remeterét után kavicsozásról olvashattunk. Annak az a megoldása, hogy szögletesen kanyarodunk?
    feltette a gepet - a motorozástól? A kanyarodástól?
    most jart ott eloszor - és? Attól még kell tudni motorozni! A régi oktatóm mesélte, hogy sokszor jöttek nénikék autójogsit csináltatni, hogy ők csak a ház és a szőlő között akarnak járni. De ilyen kategória nincs! Mindenhol kell tudni vezetni, nem csak ott, ahol minden nap járunk...
    vagy csak siman a gyonyoru tajjal volt elfoglalva - akkor nem görcsösen a kanyarra figyelt volna. Ha tippelhetek, a kormányt is úgy szorították, mint ha attól félne, hogy ellopják a motorját alóla...

    de amugy egyaltalan miert zavar az teged hogy mas hogy motorozik??? - mert ijesztő volt még megelőzni is őket! Nem tudtam, hogy vajon épp ránt-e egyet a kormányon, vagy sem? Ahol meg egyenest látott (az is akad Orfű felé), ott meg "kiélvezte", hogy hogy gyorsul a motorja. Ez veszélyes.

    Amúgy meg egy hasonló motoros kolléga épp ezen az útvonalon halt meg nemrég... Olyan friss volt még a rutinja, hogy a jogsiját meg sem hozta még a postás! Szerinted?
    Láttam a baleset helyszínét, láttam a féknyomokat! Orfűről visszafelé az egyik egyenesebb résznél elhúzta neki, aztán jött a kanyar, és a hosszú fékcsík (amit nyilván nem első kerékkel csinált)! A fékcsík ráadásul a kanyar bejáratánál eltűnt, a nyomok alapján pont egyenesen ment tovább (tehát nem próbálta meg bevenni a kanyart). Szerintem ösztönösen letette a két lábát, ennyi történt. Akkor épp nem jött szembe senki, így másban nem tett kárt, "csak" ő halt meg. Ecseteljem még? Komolyan?

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák