Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz etnies #97424 üzenetére

    Inkább ne találgass kérlek. Az a kanyar, amit Te balosnak tippeltél, az egy jobbos. Ha Orfűről mennél Pécs felé, akkor balos volna, de akkor legrosszabb esetben beesnél egy régi ismerősöm füves telkére. Ha kicsit elfordítod a kamerát, akkor látsz egy kaput, az a bejárat. Ott egykerekeztem először életemben MZ-vel.

    A baleset tökre máshol történt. A Ranga László út egyébként Remeterétig tart. Megjegyzem kiscserkész koromban minden reggel együtt dohányoztam a Ranga gyerekekkel. Ennek pont annyi köze van az egészhez, mint a barkóbának, amit most csinálunk... Inkább ne tegyük... A Police.hu-n meg van jelölve a kanyar, de amíg nem látok legalább képet a helyszínről, addig azt is inkább fenntartásokkal kezelem.
    Ha nagyon érdekel az útvonal, akkor keress rá a videóim között (én biztos nem linkelem be ehhez a témához), és meglátod, hogy az a kanyar nem igazán adja a nagy sebességű, hosszú féknyomos elszállást...

    Állítólag iregszemcsei volt a halálos baleset résztvevője. 3 árva maradt utána. Családapaként belegondolni sem akarok tovább a dolgokba, és ezennel le is zárom a dolgot, nem miattad... :(((

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák