Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz canniball #90001 üzenetére

    Mert nem csak ez fogja a "vesztét" okozni. Az L-es héjmérete akkora mint valami kínai bukónak.... Rugós a napszemüvege, visszahúzni !elvileg egy gombnyomásra kéne!. A sisak tavaly júniusi (A kis fekete 125-ös miatt vettem nyárra.... mert nem bíztam a nyitható állú MT Fluxba.)
    Szóval 1,5 szezont (15.000 km van benne eddig.) használtam ez alatt: Kezd megmakkani a napszemüveg rugós vacka, és zavaró, hogy félútról néha kézzel kell visszatoljam, hangos nem is kicsit. És a bélés dísz műbőr alja pár helyen már most kezd megpattogzani. :(((

    Tavasszal mehet a keresgélés 60-80 közt mi az ami elfogadható és zárt.
    Erre a párhónapra most jó lesz, november körül én amúgy is letettem tavaly is, olyan 8-10 fok alatt én már nem élvezem.

    @Teasüti: No offense volt, csak az a sor hirtelen megmosolyogtatott. :D Nekem ezzel a Lidis cuccal volt szerencsém, Annyira nem volt gáz, arra amikor városbam suliba beszaladtam nyári gyakszira bőven jó volt, csak nehezen járt az álla.... abból lett a Flux anno, ami szintén nem lett nagy eresztés...

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák