Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Something_

    őstag

    válasz Gaboman #66915 üzenetére

    Mert a biztosito a rendorsegi hatarozat miatt kb. 3 honap mulva fog fizetni, ezutan lenne 4 het mire megjon az idom.
    Tegnal beszeltem ugyveddel, mondtak, hogy varjuk meg a rendorsegi hatarozatot, aztan lehet barmit is tenni.
    Szinten ma voltam a karasnaban, majus 20ra kaptam idopontot atnezesre, hogy serult e barmi mas, ezutan kell majd potszemle, plusz ok irnak egy borsos arajanlatot a javitasokrol, amit a biztosito orra ala kell rakni.
    Valszeg nem kell varnom majus 20ig, kovetkezo heten beviszem a motort, aztan ha lesz 2 orajuk akkor atnezik. Nekem ugyis raer, legalabb nem itthon all.

    Karasnanal is mondtak, hogy gtk-ra veszi a biztosito, kifizetik az eurotax erteket, a megmaradt "roncs" mar most fent van a roncsborzen, ahol a roncsertekre licitalnak. Az eurotax ertekbol levonjak a roncsot, ami kb 300.000-400.000 ft es ennek a kulonbozetet fogom megkapni nagy nehezen.

    Somatom: ez csak az idom, gyari szin, gyari minta. 2 ev mulva szeretnem lecserelni majd egy pc40es rr-re, eladasnal meg jol jon az alap gyari kombinacio.

    Forgalmiban mas lesz a szine, at kell majd iratni. Szeptemberben lesz muszaki, akkor kell jelezni, hogy a muszaki adatlapba irjak at es akkor majd kell egy uj forgalmi pluszban 6.000ert? Vagy meg mas is kell?

Új hozzászólás Aktív témák