Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Topiccsendőr #619 üzenetére

    ez az off politika on.
    a környezetvédelmi normákkal teljesen egyet értek. még a tuningnak sem lenne baja, ha az valódi, minőségi tuning lenne, nem a kókányolás és azért valljuk be, a minőségi tuning ahogy szoktad vala mondani zsilliárdos történet. ezért marad a felpattintom a slipont, +20le történet. a jogsi szerzés körül is kéne valamit tenni, egyet értek. de hogy kukásmellényezzek.. azzal inkább egyet értek, hogy kötelező fényvisszaverő csikokat beleépiteni a kabátba és design elemként alkalmazni, de kurvannyukat, szponzorálják meg nekem újra azt a rahedli pénzt ruhára. amúgy láthatod a felsorolásból, hogy a tipikus propagandista szöveget tolják az amúgy totálisan inkompetensek. ezért politikusok. mert máshol az élet többi területén megbuktak. sosem volt még ilyen jó :)

    a következő motoromon biztos lesz közút miatt abs, de ha nem is kikapcsolható, majd megnézzük melyik biztositékot kell kihúzni pályára hozzá. vagy ahogy te is mondod, pályamotor, aztán rohadjon meg az összes nyakkendős köcsög.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Daywalker

    addikt

    válasz Topiccsendőr #619 üzenetére

    Nem tudom már hol, de volt egy teszt, ahol az abs vs abs nélküli motort hasonlították (ugyanaz a típus stb). Az ABS-sel mindig sikerült rövidebbet fékezni. Nyilván rossi meg a többiek tudnának anélkül is rövidebbet, de az átlag emberek és a motorosok többsége (aki nem versenyző) nem tud rövidebbet fékzeni. Ennek ellenére egyébként igazad van, az ABS szerepe nem épp ez, de az új rendszerek hatékonysága baromi jó állítólag, és nem is érezni, hogy működésbe léptek. Tapasztalatom nincs ezen a téren, csak azt tudom, amit olvastam.

    Az összes politikust beengedték a homokozóba, most játszanak. Úgyis elfelejtik egy darabig.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák