Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz stifi #4646 üzenetére

    Írtam nekik, hogy mi a helyzet, a kettő gumi szállítása mennyibe lenne. Erre kiderült, hogy tulajdonképpen ebayről nem is lehet rendelni, csak reklámnak van fent. Érted, egy sofort&kaufen aukció mint reklám. Ez azért durva, mert a német ebayen van fent, tehát elvileg bárki leüthetni anélkül, hogy kérdezne. Namármost, ilyenért olyan negatív értékelés és ban jár, mint annak a rendje. Csak nem volt kedvem felnyomni őket, túl jó szívem van, meg nem is az én dolgom.

    Amúgy egy másik oldalon vannak fent az árak, ami mondanom sem kell, nem egyezett az ebay-es árral. De még így sem lett volna rossz, ám kiderült, hogy csak cégre állítanak ki számlát (bármilyen magyar cégre, de ezt megoldottam volna) és szlovákiába kéne utalni euróban. Euróban utalni meg szívás. A bank az utalás összegének 1%-át számítja fel jutalékak. És akkor már szállítással, jutalékkal plusz a magasabb árral ugyanott vagyunk, mintha itthon venném meg.

    Azt mondta, ha leütöm ebay-en akkor visszautalja a pénzt...lol...

    TayRol: erről tudsz még valami infót adni? Ki ő mi ő és miket árul? Csak új gumma jöhet szóba:)

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák