Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amdk7

    aktív tag

    válasz Kolondrum #43929 üzenetére

    Jó, de a kesztyű részhez azért azt is tedd hozzá, hogy semmi konkrétumot nem árultál még el róla, csak annyit, hogy köze van a telefonhoz, vagy valami ilyesmi. :)

    Az olaj ára meg lehet valóban feljebb ment, viszont emellett a benzin lejjebb.
    Ráadásul ha ennyire ki van számolva, akkor ne 5ekm-enként cseréld. Jó a kisebb csereintervallum, de az ésszerű "ajánlott" is 6ekm. Ha meg azt számolom, hogy munkába használod, gondolom nem üveghangon mész nap mint nap, szóval akár 7ekm/cserével sem hiszem, hogy hazavágnád a motort.
    -persze ha van rá, akkor sűrűbben (én 6ekm-enként cserélem), de ha nincs rá zsé....

    Sokkal többet lehet ártani egy f*s sűrűbben (mondjuk 4ekm) cserélt olajjal, mint egy jó, de ritkábban (7ekm) cserélttel.
    -ezzel persze egyáltalán nem azt mondom, hogy a Cast*rol helyből sz@r. Egyszerűen nem ugyanazt a minőséget képviseli, mint ezelőtt pár éve. Én az autóimban is Castr*lt használtam, de váltottam (ott is Motulra) mert sajna már nem ugyanaz a minőség.

    Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

Új hozzászólás Aktív témák