Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz fattyu #42813 üzenetére

    "Az egy másik kérdés hogy ezt is lehet eszetlenül csinálni meg felmérve hogy mikor lehet meg mikor nem. "

    Nem lehet semmikor, a közút nem játszótér, a szabályok meg táblák nem viccből vannak. 30->240 pedig szép, az ilyenért instant bevonnám a jogsit. :U Nem kell méregetni semmit, mert ha egyszer elméred magad, lehet, hogy egy vétlen életébe kerül majd, aztán gondolkozhatsz a méregetésen egész életedben, vagy rosszabb esetben neked sem lehetőséged gondolkodni rajta... De ilyen hozzáállással kár is magyarázni, addig úgysem érted meg, amíg pórul nem jársz egyszer.

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

  • Archer

    őstag

    válasz fattyu #42813 üzenetére

    Ezzel a két sáv között elférekkel az a gond, hogy a szembe jövőnek is partnernek kell ebben lennie mert ha nem oda figyel mert nem számít a záróvonalon szembe jövő motorosra, már meg is van a csatt. Ok, tudom, sokan csinálják, néha én is, amikor 100%-ra érzem a helyzetet de nyomorékká válni vagy meghalni elég csak egyszer. Én ilyen téren ziher, hogy nem bíznék a többi közlekedőben (sajnos más téren sem nagyon szabad).
    Meg ugye van itt egy olyan pont, hogy a két sor között bizony jöhet szembe a mentő aztán ott is csak a szerencsén meg a többi autóson múlik, hogy beférsz-e valamelyik két autó közé. Egyszer jártam már így, már mondtam a miatyánkot de szerencsére a mellettem menő autós lehúzódott a padkára, így megúsztam. Na azóta nem erőltetem, inkább elindulok előbb vagy elkések.

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák