Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Something_

    őstag

    válasz dellfanboy #40766 üzenetére

    Motorline. Ebbol nincs meg air verzio.

    Haaat en vortice-t szerettem volna, mert kinezetre sokkal "elpusztithatatlannak" nezett ki, mint a mag1. Eloben is strapabirobnak nezett ki, mert ugye a mag-on kevesebb a muanyag es rejtettek a dolgok.
    Elado srac azt mondta, hogy ugyan olyan komoly a vedelme, mint a vortice-enek, sooot!
    Mondta, hogy ugye ez az uj szeria, fejlesztettek rajta, mert a fo szempont a versenypalya volt, sokkal jobban fogja a bokat. A vortice pedig inkabb utcabaratibb csizma a mag-hoz kepest.
    Na, jott a proba. Egyik labra mag1, masikra vortice. Hat szamomra eg es fold volt a kulonbseg. A mag1 ugy racuppant az egesz labamra, mintha ossze lennenek nove. Termeszetesen a vortice is fogta, de megse annyira, mint a mag1.
    Kenyelmetlenebb volt a mag1, de sokkal biztonsagosabbnak ereztem, mint a vortice-et. A talpa is keskenyebb, furabb.
    Felprobaltam elobb a vortice-et, aztan a mag1et.

    Aztan mag1 lett a valasztas, ez a feher nagyon bejott, eloben sokkal jobban nez ki, sot, keprol nem is tetszett. Feketet szerettem volna a mindennapos hasznalat miatt, de sajnos nem volt, ezert ez a gyonyoru feher lett vegul.

    Mivel nincs meg motor, remelem kenyelmes lesz benne valtani, baromira fogja az egesz labat.

Új hozzászólás Aktív témák