Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • degu

    senior tag

    válasz Daywalker #3187 üzenetére

    Gyerekek!
    Errol a beszelgetest folytathatjuk,amikor 50 evesek lesztek,es fajni fog a vallatok,a derekatok,a terdizuleteitek, a konyokotok...
    De most mondjatok meg-oszinten!
    Erdekel -e kozuletek ez barkit is?

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

  • Djuree

    félisten

    válasz Daywalker #3187 üzenetére

    hogyne kapnál, elég ha párszor jól felfázol a hideg üléstől. nem egyből jön az ki, hanem sok év múlva. nem én mondom, hanem orvosok, hálisten én figyelek erre, nem fázítom fel magam. az ülésmelegítőt sem kell maxon nyomatni órákig persze. én csak elindítom, megy 5 percig közepes fokozaton, aztán kikapcs ha nagyjából testhőmérsékletű az ülés. utána már te melegíted az ülést a testeddel.

    állj! mi nem a biotech-es fehérjékről meg tömegnövelőkről beszélünk, az mind méreg, szedje akinek két anyja van. kolis szobatársam évekig ezeken élt, meg lehet nézni mi lett a srácból mára :( kb. egy roncs...én is azt mondom, hogy ha valaki ezeket akarja beszedni inkább táplálkozzon rendesen, jobban jár. csak sajna nincs mindenkinek lehetősége napi fél kiló halra/csirkemellre.
    ez amiről mi beszéltünk, csak egy táplálékkiegészítő vitamin, porcerősítő, nem nagy dolog, ettől nem lesz bajod, persze nem kell ezt sem túlzásba vinni. ezeket úgy tudom negyedévig lehet csak szedni, aztán kell negyedév szünet, hogy legyen ideje beépülni.

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák