Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Micsurin #115517 üzenetére

    két hét után a véleményem SMről

    Nincs kényelmetlen motor csak puha segg
    nincs olyan hogy kevés szélvédelem csak gyenge kar meg derék :D

    Simán ingázok vele 150 km egy nap, már nem is veszem észre hogy nem valami kényelmes dolgon ülök.

    nyilván nem így éreztem az első pár napban. de elindulok én ezzel bárhova.

    és szeretem én az euró sokat. az én csuklómmal (túl vagyok 1600kmn tehát bejáratós üzem off ) 7literrel elvan.

    Akiknek nincs meg a csuklóm. bármilyen motor 10liter felett evett. Az autóm 20 liter körül.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • z123456789

    addikt

    válasz Micsurin #115517 üzenetére

    Nem tudom láttad-e, vagy végig olvastad-e a korábbi indexes, kipufogós sztorimat, a lényeg, hogy egy ilyen alis 2$-os relét már raktam fel a gyári helyére. Az kellett a ledes indexhez. És ahogy írtam, jó is volt, egészen amíg fel nem váltottam 3. sebességbe. :F 3. sebességben nem villogott, hanem folymatosan világított. Kedves itteni fórumtaggal dumáltam erről, ő is ilyeneket használ, probléma nélkül. Elképzelése szerint, lehet hogy kifogtam egy szart. El tudom képzelni simán. Illetve azt is hogy a 600 Ft-os relé helyett az általad linkelt jobban fog muzsikálni. Szóval ha tényleg csak ennyi a szitu, hogy be kell kötni a másik helyére, akkor az menni fog.

    De mivel nem motorozom, addig amúgy is elleszek amig nem esz erre téged rossebb. :D aztán majd kitanítasz pontosan. A vilamosmérnök szomszéd már elmagyarázta nagyjából, de hát ki érti ezeket a mérnököket. (Szerintem téged sem foglak. XD ) Lényeg, hogy ha addig nem fog működni, majd valamit összehozunk.

    Ja, azt nem tudom Gabomann mondta-e hogy ez enduro, és arra is van szerelve, nem SM. Nem tartanám ésszerűnek arra is használni...erősen gondolkozom inkább azon, hogy Persu által ajánlott RX-ből beszerezni egy hulladékot, és azt működésre bírni, vagy ha rámszakad a bank, akkor a TE610-ből venni egy SM verziót is. :D
    Szóval ha így is érdekel, csak akkor gyere, nehogy csalódás érjen. :)

Új hozzászólás Aktív témák