Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz dellfanboy #115456 üzenetére

    Nem adnak hozzájuk valami 5-6 ezerért akartak még nekem is adni hozzá.

    Delkevic:
    Röviden tömören húúb@zmeeg. :DD :DD :C Síppal szép a hangja és nem hivalkodó mégis erőteljesebb jóval mint a gyári (350mm hosszú), síp nélkül még pont el megy valahol egy nagyon erőteljes gyári és a "nagyon paraszt" hang szint között lehet, de azért a szlovák oldalra már nem mernék vele átmenni. Kellett a Dynojet kit hozzá (reggel az is megjött. :)) ) mert mintha alig érezhetően de hezitált volna hirtelen gyorsításra, a fúvókák és a rugók cseréje után pont úgy húz mint előtte, nem padon lett mérve csak parasztiban... jöhet a korbács. A gyári fúvókákkal sem volt érezhetően rosszabb amíg bent volt a szűkítő ami ebben az esetben egy kúp szerű belső cső de érezhetően jobb a nagyobb fúvókákkal így is. A varratok szemre szépek a bilincsek és úgy az egész dob és a körítés elég igényes, pár képet dobok fel este még teszek fel egy egy videót szűkítő és anélkül a hangjáról. Terhelésen nincs hang mivel csak egy 15-20 percet gurultam éppen csak felkötött indexekkel és idom nélkül mivel még relé téma van arról majd csinálok ha van rá igény egy pár nap múlva...

    A kötelező zokni papucs mindenkin ott van és a műszaki segédek is jelen voltak. :DDD



    Itt még nem volt rendesen beigazítva a dob szöge, már rendesen áll. :K

    Nem egy Akra vagy Bodis de postával tokkal vonóval ~61 ezerért szerintem bőven az ajánlható kategória. Később teszek fel videót + körbe fotózom a motoron is, most a nagy boldogság mellett jöhet egy kis deriválás + függvény elemzés. :DDD

    Mod.: Képen nem látszik majd teszek fel róla de az összekötőn is szépen lehúzták a középkonzol ütközőjét gumipogácsázva az összekötőről oldalra méret helyesen is van kialakítva. Az egész szerelés nem volt ~20 percnél több, ebből is a legtöbb időt a kulcsok keresése vitte el az a nyomoronc 12-es mindig felszívódik valamerre.... :DDD

    Mod2.: Most legalább látszik, hogy a 140/70-es hátsó is meglepően optimális rá valóban. +1 pont az angol CB csoportnak a tippért.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák