Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz Topiccsendőr #113389 üzenetére

    "Ezt ne bontsd le nepre. Ha barmelyik orszagban megszuntetnek a kozuti ellenorzeseket, az autopalya kamerakat kikapcsolnak, azonnal mindenki a masik seggeben menne."

    Remélem, ezt nem valami elcseszett antifasiszta harc mondatja Veled. :D Szabálykövetésben, kulturált viselkedésben, mérnöki, vagy akár katonai erények terén, a munkához való hozzáállásban a németek és a románok igencsak más anyagból vannak gyúrva és nincs ez másképp közlekedési kultúrában sem. :N

    (#113412) runner 125

    "Látod, pedig aztán nekem nincsenek túra-enduros ismerőseim. Csak ezt látom az utakon."

    Nekem vannak, ráadásul egy piszok jó társaság, amibe én is jól belepasszolok... De túrázni nem tudok velük menni, pedig nagyon szép helyeken járnak. Legutóbb Marokkóig mentek, csöpögtek a boldogságtól. A párom viszont nem mond le a kényelemről, így a motoros túrázás sajnos kiesik. A nőknek azért elég komoly érveik vannak maguk mellett, annyira öreg meg nem vagyok, hogy hetekre a túrázást válasszam... :D

    "Na de mesélj. SUV (X3?), vagy 5-ös? Ha SUV, akkor megbocsátom ha diesel (bár én abból is inkább benzinest hajtok, kompresszorral, turboval), de ha nem SUV, akkor csak benzines lehet. ;]"

    Én egy maradi faszi vagyok, a műterepjárók, meg a felfújt anyuautók nem az én világom, maradok a limuzinoknál. És mivel nem traktorral járok, természetesen benzinnel tankolom. :D Mondeo - 5er csere lesz.

Új hozzászólás Aktív témák