Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cableman

    csendes tag

    Szóval Hy mindenki!

    Lassan 2 hónapja vettem 1 motorola V550es telót, 3 hét után behomályosodott a kamerája, a fókuszt elvesztette, automatikusan nem állítja a fényerejét, csak ha napfényben van, szobában használva is csak lámpafénynél lehet vele normális képet csinálni.
    A kép vörös pixeles, homályos, ocsmánysz*r.
    A kijelző elkezdett szellemképessé válni, képváltásoknál az előző kép, ami a kijelzőn volt, pixelesen elhalványulva tűnik el képpontonként.
    A szoftver a bluetooth-on feltöltött csengőhangokat gyári csengőhangnak könyvelte le, amit továbbküldeni más telóra már nem engedett.
    Elküldtem szervízbe, (nagynehezen, mert a voda boltban át sem akarták venni, csak amikor elhajtottam őket a fr*ncba, akkor vették be) 2 hetembe telt amire magkaptam, minden hiba megjavult, kivéve a kamerát, mert az ugyanolyan sz*r még most is. Ezt megreklamáltam, erre a szervízben nagy bunkón elhajtottak, hogy mit képzelek, nem digit fényképező van a telefonban csak 1 vga kamera!!!
    Hát kösz, ha még az sem csinál csak homályos képet!!
    Azóta 2 hét telt el, a telefon megint belassult, a kijelző újra lassú, a kamera ugyanolyan sz*r.
    Ja és mindent a szoftverre kentek, hogy majd a következő verzióban a hiba javítva lesz. Érdekes, hogy nem csak nekem van ilyen telóm, és egyik sem produkálja ezt.

    Na akkor mondja meg valaki mit csináljak?
    Szoftvercsere eredeti Motorola szoft-ra? 1általán a teló működni fog normálisan 1 ilyen beavatkozás után? (persze a gar elszáll)
    Vagy vigyem a nyakukra a telót, amíg ki nem cserélik? (5 szervíz ugyanazzal a problémával)

    Nagyot csalódtam a Vodában is meg a Telemax Gsm szervízben is. Csak okoskodni tudnak, de normálisan semmit nem csinálnak meg.

    A Telemax Gsm szervízben csak flegma köcsögök vannak, akik állatira megtudják magyarázni hogy miért nem csinálják meg a garanciás javításkor a telódat!

Új hozzászólás Aktív témák