Új hozzászólás Aktív témák

  • -Zerg-

    tag

    Na végre találtam egy ''méretes'' V550 topicot! (Bár fél hónapja elég döglött)
    Már 1100-ig el is olvasgattam. Egy hete van egy ilyenem, (független)és felraktam rá egy V620-as ''monster pack''-ot: R376_G_0E.65.25R_LP0024_DRM0001_JPJAVA_G_0E_R376_05_00_03R_GSRV620T673NZ070_1FF.shx és a R376_G_0E.65.25R_lang0037_reflash.shx nyelvi file-t
    Müxik is, meg szép, meg nem Vodás, de van egy két kis gond. A webelérésekhez nem engedte berakni a Pannon MMS-t (amit sms-ben küldött a Motorola) mert aszonta teli a lista és nem fér több! Töröltem a websession file-t (ez az előző V525-ösömön bejött) így üres is lett a lista de mégsem engedi!
    Kézzel lehetett egy Pannon MMS profilt csinálni, na mondom OK, erre az MMS beállításoknál nem jelenik meg a profilok közt csak valami 3 külföldi.
    Mi lehet a teendő?
    Más: ahol olvastam a soft csere leírását, ott ajánlottak egy V620_SE5109AXXXX056.hs
    flex felrakását, de ennél a program valami hibát irt ki a 2100 valahányadik sorban, aztán csak nagy fekete kijelzővel indult utána a teló, úgyhogy újra fel kellett rakni a monster pack-ot. Tudja valaki miért kellene ez a flex, és másnak sem volt jó?

    A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák