Keresés

Aktív témák

  • Lacopapi

    addikt

    válasz Halo #16379 üzenetére

    Azért ne tessék álmodozni,kolléga...ha csak a fele a kedves kérdezőknek vissza is olvasna,már nem is kellene kérdezni...csakhát egyszerűbb mindent újra és újra elmagyaráztatni,ahelyett,hogy utánanézne az ember,ugyi.És akkor van a csodálkozás,hogy hogy fut a topik...najah,csakhogy az érdemi kérdések és válaszok gyakorlatilag nagyjából 3000 hsz.-ban összesűríthetők lennének.Az összes többi (tessék akár csak egyetlen napot visszanézni),folyamatos ismételgetés.
    Tudom,hogy borzasztóan fárasztó ide-oda kattingatni,meg urambocsá' olvasni....de azért meg kellene próbálni,emberek.

    domerator...visszakerült a bevált Barnacle Wifi Tether,most is az megy,úgyhogy ez a kis probléma megoldható.Fogyasztás mintha kicsit magasabb lenne,de nem vészes.A Go-t lelőttem,jó nekem a LP...

    [ Szerkesztve ]

  • Davebowman

    senior tag

    válasz Halo #16379 üzenetére

    Igen! De! Tudtad-e, hogy ha egy másik teló rom-ját akarod rátolni és utána javítod a dolgot, akkor sem lesz tégla a géped? Próbálta ezt már valaki? Látod ebből is van tanulság...okés télleg kapkodtam. Jelentem megy szépen a 1.11.18 immáron a defy-revaló, csak az iránytűje vacakol. Másnak is? Nekem nem engedi beállítani, egyből kidobja.

    Ja arra van +oldás, hogy jobb szélső keresés gombot átkalibráljam, mondjuk hívás megszakításra? Néha felhívok valakit,akit nem is akartam :W

    [ Szerkesztve ]

    Vargalex 1.1.7

Aktív témák