Aktív témák

  • Davebowman

    senior tag

    válasz Black Phone #42290 üzenetére

    Persze, hogy van kérdés!!! Jelenleg nyuszi 1.5 van amivel meg vagyok elégedve, de csak a chrome miatt véltanék. Amire nekem szükségem van az a bt-mono fülesen használható hang értsd: zenehallgatásra. cm7 alatt megy csak. Sokszor használom a zárképernyőnél a home gombos zseblámpát, benne van-e? Az akksi fogyasztása nagyon jó ONDEMAND ban 300 és 1000 között (hozzáse nyúl-tam) 2 napig megy. Video rögzítés, call recorder(ikonja szürke háttér+középen piros rec pötty alul REC felirat) mp4-ben felveszi-e a hangot és le is játsza? Google naptár, névjegyzék, email tökéletes-e(nem fagyogat?) munkára kell. Fényképezés más progikkal is megy(paper camera)? 3g/wifi/2g össze vissza kapcsolgatva is megy-e (sok romnál lefagyogatott már) A telefonálás soxor röviden megy-e, ezzel is vannak gondok felhívod ügyfelet, majd letesz és gyorsan visszahív...4. - 5.nél nálam lefagy. TETHERING wifi és usb-n megy-e gond nélkül, egyszer egyik, egyszer másikkal...? Skype megy-e(azt hallottam cm7 felett gondok lehetnek) Hát így elsőre ezeket kérdezném és köszi a tesztet, valóban jól hangzik amit írtál.

    Vargalex 1.1.7

Aktív témák