Aktív témák

  • Lacopapi

    addikt

    No fenn van,nem kell találgatni ez egy félreismerhetetlen MIUI,ugyanazokkal az ikonokkal,ugyanazzal a szerkezettel,ha nem azon a néven futna amin,akkor meg nem mondanám,hogy ICS....merthogy nem az,legalábbis kinézetre nem.
    Van benne egy compass,meg Galnet video,ezekre nem emlékeztem,az utóbbi nagyon jó,de ettől aligha lehet ICS -nek nevezni.Megnéztem,témáknál sem lehet átállítani,az alap téma egy laza MIUI nulla változtatással.
    A Maxthon browser asszem már régebben is szerepelt a repertoárban (akkor sem használtam,mert lassú.
    Zene jó,fotó a szokásos,video kicsit akad,de csak ha nagyon figyelek,akkor látom....az is a szokásos.
    Akkuról meg nem fogok nyilatkozni,mert nem marad fenn,van nekem belakott MIUI US,ha úgy gondolom,inkább azt rakom fel-voltaképpen teljesen mindegy,egy MIUI a sok közül.
    Egyetlen ICS-re utaló nyomot sem látok....nem is értem,de ha így van,hát így van...aki arra a romra vágyik,ne ezt használja.

    Android verzió : 4.0.1...kernel 2.6.32.9-gb08c3c8vcfj78@zch68inxdroid50#1...baseband : EPU93-U-00.59.01

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák