Aktív témák

  • chab7

    addikt

    Az 51-es nightly-val olyat tapasztaltam, hogy ha erős fény felé teszem akkor az alsó gombok led-jei Defy+ szintre erősödnek.
    Megijedtem hogy ez valami hiba, de ha eltakarom a sensort akkor visszagyengül Defy szintre :C
    Nálatok is meg van ez a "feature"?

    Más: Csak nem találunk már egyik üzletben sem Defy-t a tesómnak. Muszáj lesz mást választani. Csak ez a hét áll rendelkezésre, és kell valami teló mert a régi Nokiája szarakodik. Holnap ráadásul pont Eger, BP körút lesz megint, szóval meg is lehetne venni.
    Ötlet, hogy mi lehetne kb 50-60 között úgy hogy a Defy-ból indultunk ki? Tehát majd ugyanilyen tudás mellett, a megadott árban tippeket várnék. Jöhet privátba, hogy ne offoljuk szét a topicot.

    (#14566) Lacopapi : Ráadásul most nagyon úton vagyok, és bármerre járok, látta és használta a wifiket eddig. És még egy jó hétig nem is leszek otthon. Remélem minden wifit szeretni fog továbbra is. Mondjuk nálam semmi de semmi wifis app nincs fent. Csak a CM dolgait használom wifire (tether, kapcsolódás, akármi...)

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Aktív témák