Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    válasz FefeeX #1194 üzenetére

    "Basszus nagyon rossz stílusod van, nem véletlen, hogy múltkor is összezörrentünk... " Akkor szakmai dolgot probaltal egy szakmabelinek megmagyarazni, azt inkabb hagyjuk;)

    En nem erzem baszogatasnak ha valaki nem ert velem egyet, volt gyerekszobam, ne analizalj mert lathatoan nem megy... a stilusom taho, ez van.

    "Arrol nem is beszelve hogy nyilvanvaloan nem tisztan csinalja az uzletet mert akkor legalabb egy impresszum lenne az oldalon"
    "Alapvetően ez nem a te dolgod." : Amig en normalisan adozom, es o kereskedokent nem adozik a bevetele utan, addig zavarhat a dolog...

    Nem is olyan reg egy igen ertekes dolgomat lovasitottak meg egy melygarazsbol, ugy hogy nem egy ember velemenyere alapozva raktam le ott ( ket hetig erdeklodtem ) es a biztonsagi felvetelen nyilvanvalova valt hogy a tolvajnak lesugtak mitt kell csinalnia... azota kicsit paranoias vagyok, es nem adok mas velemenyere. Foleg nem, ha valami nyilvanvaloan nem tiszta uzlet.

    [ Szerkesztve ]

  • dilipok

    veterán

    válasz FefeeX #1194 üzenetére

    nem tisztem beleszolni, de azert naaaa, ennyire azert nem kellene megideologizalni a dolgot...

    "Arrol nem is beszelve hogy nyilvanvaloan nem tisztan csinalja az uzletet mert akkor legalabb egy impresszum lenne az oldalon"
    Alapvetően ez nem a te dolgod. Az a baj ezzel az országgal, hogy folyamatosan a másik alatt ásnak ahelyett, hogy a saját útjukat rendeznék normálisan. Úgy csinálja, ahogy tudja, nem vagy seriff, eldöntheted szabadon, hogy használod, vagy sem. Úgy csinálja, ahogy az offgamers, hivatalos honlap. Felteszem egyébként onnan rendeli meg adja el a cuccokat, akkor pedig egyszer már adózott termékekről van szó, ettől még itthon nem lesz így legális természetesen.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Új hozzászólás Aktív témák