Új hozzászólás Aktív témák

  • BOBAKILL

    őstag

    válasz sp8787 #867 üzenetére

    A legrosszabbkor jön Bazel mindig. Van hogy észre se vettem mert olyan irányba repült, egyszercsak rámrobbantot a sunyija. :) A Deviljho sztem még nagyobb troll király lesz. És ő a földön fog csesztetni...de remélem jó fegyvereket lehet majd belőle csinálni, illetve valami jóféle earplug resistance páncélra számítok. :)
    Arena questek is izgalmasak. Totál ismeretlen fegyverrel, karakterrel érdekes meccseket lehet vívni. Totál bénának érzem magam ilyenkor. :D
    Azért is szeretek egyedül menni mert ott rajtam múlik minden. Csapatban elég egy gyenge láncszem és oda a nyeremény plussz időd is elmegy rá. Viszont egyedül jóval hosszabb de ha nem sikerül legalább tanul belőle az ember, más bénázásából nem sokat lehet.
    De vannak nagyon profik is. Olyan damageket is láttam hogy beszarás. Twin kolléga is elrakta a Bazelt íjjal seperc alatt. Longsworddal meg kínlódok sokáig, bár azzal legalább tudok játszani. :DDD
    Ijászt geart próbálok építeni de messze az igazi build még. Egyedül Aloy féle bow van meg, a Diabloshoz még kell gyűjtögetnem.

    Íjnál miré érdemes gyúrni? Critical+weakness exploit+peak performance az jó irány lehet? Most valami ilyesmim van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák