Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #1616 üzenetére

    Akkor nekem jobb barátaim vannak, mert nekem most kivételesen jön egy régi ismerősöm burkolni és a kb. 25 nm padlót, valamint a kb. 6 nm konyhafalat burkolja 80.000 Ft-ért.

    (#1617) dugo: nincs semmi gond a kopizással (észszerű és alapvetően normális jogi kereteken belül), ha valamire épp nincs ötlete az embernek (vagy lusta, mint én :DDD ). Én is rengeteg mások által már elkészített modellt nyomtatok ki a 3d nyomtatómmal, pedig magam is megtervezhetném...

    De ha már másolás, akkor próbáld meg Bari elvtárs hajlítóját lemásolni, vagy valakit keresni, aki megteszi ezt neked. Nem annyira bonyolult és akkor lesz egy frankó kis hajlítód.

    Én legutóbb pl. betonozáshoz készítettem egy hajlítót egy a telken a földben talált óriási csapágyból (bocsi a "puszi" miatt a videó végén, eredetileg a szüleimnek készült a videó, hogy megmutassam mit alkottam hulladékból :DDD ). Tiszta rozsda volt a csapágy, teljesen rozsdaszínű volt az egész, meg sem mozdult, de két nap rozsdamaróban eltöltött idő után teljesen használható lett. A "kioldott" fém miatt természetesen kicsit így már lötyög, de hát egy ilyen eszközhöz nem kell precizitás... :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák