Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CheGhost

    aktív tag

    válasz Lompos48 #16235 üzenetére

    Oké, köszönöm. Most már kezdem érteni, hogy miért nem jó az a megoldás, amire gondoltam. Az elem/akku-val kapcsolatban igazad van, ezt elnéztem. Bár csak 1 helyen, de ha újratölthető akkor az nem lehet elem, henem akku. Bocsánat.

    Igazából fogalmam sincs, mi lehet az a CENTER feliratú kapcsoló. Az elgondolásom szerint a bass boost-hoz lenne valami köze a rajzok alapján. Az erősítő áramkörben a bass boostnál is van egy C betű, de az lehet "connect" rövidítése is. A táp áramkörében viszont megszakítja az áramkört. :F
    Illetve, ami még furcsa, hogy elvileg a bass boost kapcsolónak csak 6 "lába" van, a táp áramkörben viszont 6-tól 11-ig van ennek a résznek a számozása. :F

    Áh... Most esett le, írás közben... az kimeneti jack kapcsolója, vagy hogy fogalmazzak. A kimeneti jack nem 3 pin-es, hanem 11 pin-es, kapcsolós, azaz ha bedugod, akkor jelen esetben zárja a táp áramkörét. Erre nem jöttem volna rá, ha csak magamban gondolkozok...
    Ezen beszélgetés során sokat tanultam, köszönöm. :D

    [ Szerkesztve ]

    *** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

Új hozzászólás Aktív témák