Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz nzozz #12853 üzenetére

    " de akármi más is, világítás, stb."

    igen, csak ilyen szép általános tanácsot már kb. 1 tucatot kaptam, és több ígéretet, hogy "megcsinálom".
    az egyik zen-em most megy a 3. konfigban. (a htpc-ben pl. nem indul egyik sem, abban így most egy seasonic x400 megy.

    a kint lévő, lecücörgősebb, leggyengébb példánnyal most tesztelgenék, de az meg alig indul valamelyik lappal.

    a különböző "nem indulásokból" kiindulva ez nem 10-20w-os kérdés, hanem inkább 50-80-(100?)...
    azt sem tudom, mi a molex szabvány fogyasztási maximuma.
    azt sem, ha pl. 2 db. 40-eset 2 külön molex "kanócra" kötök, az a táp "tövében" egybefut, és ártalmas, vagy eleve külön ágakra van öosztva. (ez mondjuk táp kérdés).

    tehát innentől kezdve az, hogy mit és hová kössek, vagy forrasszak, nem igazán segítég, mert nem értek hozzá. csak a problémát tudom megfogalmazni, és kb. a megoldás irányát.

    ha azt modnod, hogy faragjak egy hűtőt, megteszem, de ehhez csont hülye vagyok.

    molex hátlapi kivezetésem és masszív kábeleim vannak, hogy szakszerűen kihozzam az eszközt a gépből. de mindenképpen kapcsolható kell, nem állandó fogyasztó...

    nem élet-halál kérdés, de most már a végére szeretnék járni.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák