Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz bobace #24 üzenetére

    Hopp, jársz arra az ominózus fórumra is? Én már egy ideje nem, nem kívánatosnak minősítettek, erre én kértem a totális törlésemet, amit nem tettek meg. Ezért Sybergyereknek még fogok okoztni egy kis kellemetlenséget, no nem fórumrombolást, azzal másokkal is kitolnék. Nem, ez személyes ügy lesz. Amúgy meg ott már lassan diktatúra van. Mindig van valaki, akit éppen ki akar rúgni. Nekem is járt a pofám, most Andrei van a vágóhídon. Neki is nagyon kifelé áll a szekere rúdja. Egyre több személynek feltűnik, hogy valami nagyon nem jó felé megy a Terminál, az őstagokat, akik már 7-8 éve odajártak, szép lassan elüldözik. Megmaradnak a vas-tagok, akik az alapvető illemmel és szokással sincsenek tisztába. Ha neki ez kell, ezt akarja, akkor hamarosan megkapja. Az arogáns, makacs, hazudozós, félrevezető beszólásaival teljesen tönreteszi a fórumot. http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=17966&postdays=0&postorder=asc&start=31150 itt van egy kis magyarázat, (a lap közepe felé) szép piros betűkkel. Nem vette még észre, pedig lassan két hónapja kint van. Aki nem jár oda, hogy legyen nélmi fogalma hogy mi folyik odaát, azoknak elárulom, hogy lassan ott tartanak, hogy vannak szavak, amiket le sem szabad írni. Elsősorban a POLITIKA szót, vagy éppen azt a bizonyos kisebbségi csoportot, akik indiából származtak. Azt hiszi, hogy ha blokkolta az IP-met, akkor kitolt velem. Hú, hát nagyot tévedsett, bármikor képes vagyok visszamenni, mint ahogy az Off--ot szoktam is nézni néha. Regisztrálni is tudnák, de egyelőre nem teszem meg, majd akkor ha azt a bizonyos anyagot felkavarom, hogy büdös legyen. Néha az off-ba benézek, hogy éppen ki az aktuális kiszemelt áldozat. Leperegnek róla a bírálatok, egyszerűen nem válaszol rájuk. Azt hiszi, akkor minden szép és jó, közben szép lassan, de biztosan tönkreteszi a legjobb magyar mobilos fórumot. Tegye, engem már nem érdekel, embernek sem tekintem. -

    Ezt engedelmeddel OFF-ba tettem utólag, illetve csak annyi kérésem lenne, hogy kerüljük más oldalak szidását a továbbiakban. Nyilván azért nem törlöm az egészet, mert ez nem konkrétan oldara, hanem inkább moderációra vonatkozik. Dícsérni lehet bármit. - Bog


    De hogy a témához is szóljak, A vodafone az embereket lerohanó, állandóan változtatgató ajánlataival, határidőhöz szabott akcióival nem egészen azt érte el, amit szeretett volna. Egyre többen rájöttek, az ár nem minden. A számlázási rendszerük több mint egy év óta maga a káosz. Akinekl a múlt év 12 hónapjából 10 hónapban volt számlareklamációja, aligha kíván maradni, ha letelik a hűsége. Sajnos a Vodafone nagyon ráment a mennyiségre, a minőség gyakorlatilag nem számított. Most ez üt vissza. A másik két szolgáltató lehet hogy később és drágábban vezet be új szolgáltatásokat, de megfontoltan akkor, ha már a technikai feltételeit megteremtette hozzá.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák