Új hozzászólás Aktív témák

  • FistXL

    aktív tag

    válasz FistXL #7807 üzenetére

    Sajnos lejárt a szerkesztési idő, úgyhogy ide írom.

    Az utóbbi időben egyre gyakrabban tapasztalom (feltételezem a jelenlegi helyzet miatt), hogy a router B3-ról átvált B20-ra, ami olyan keservesen lassú, hogy egy 720p videót nem tudok folyamatos töltögetés nélkül megnézni, 1-2 mbps körüli a sebesség. Egy irányított antennával feltételezem, megoldható lenne a konzisztens 100mbps körüli sebesség. Azért írok ilyen nagy számot, mert korábban volt egy Huawei mobilrouterem amivel a legforgalmasabb órákban is 15-17mb/s(!) sebességgel tudtam tölteni, ami a 100mbitet is bőven meghaladja. Sajnos 5 perc után túl is melegedett, szóval letettem róla :) .90%-ban éjfél után generálok nagyobb adatforgalmat, szóval nem hiszem, hogy miattam szívna az akinek lassú a mobilnet. Nekem már az is megfelelő lenne, ha nem váltana le B3-ról és a sűrűbb órákban is legalább 60mbit lenne, ami elegendő a folyamatos 4k YT-hez 2 eszközön. Tisztában vagyok vele, hogy korlátozott erőforrás, de nekünk csak ez van ami elfogadható sebességet képes nyújtani, nem hogy optika, de réz sincs. Csak sz@r mikrós, de annak a mlyenségével gondolom mindenki tisztában van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák