Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz club1 #1634 üzenetére

    Ma felhívott a telenortól a kiemelt problémákat kezelő technikus, és azt mondta, megnézte az adatforgalmat a előfizetésem vonatkozásában, és náluk semmilyen anomália nem tapasztalható. Kérdésemre, hogy mitől lehet az, hogy egy időben 4 oldalból 2 működik, 2 pedig nem, nem tudott válaszolni. A terheltséget firtató kérdésemre azt mondta, hogy igen, elképzelhető, hogy valaki(k) úgy leterhelik a szolgáltatást valahol a környékemen abban az időszakban, hogy attól előfordulhat ilyesmi. Azt is említette, hogy Neki gyanús, hogy esetleg a gépemmel van a gond, amit használok, vagy a böngészővel, de erre én mondtam, hogy a gép nincs még egy hónapos, hibátlanul működik, továbbá három böngésző (Chrome, Opera, Explorer) is ugyanezt produkálja, sőt még a mobilomon az Android saját böngészője, és az Opera Mini is. A feltevéseire mindig volt egy utolsó adu, hogy a problémák csak este 20 és 22 óra között jelentkeznek, hétvégén pedig este 20 és 24 óra között, és hát ebből egy laikus is tudja, hogy olyan meghibásodás nincs, ami csak adott időablakban produkál tüneteket, előtte és utána tökéletesen működik. Kizártuk, hogy esetleg valaki feltörte a wifimet, és lenyúlja a sávszélt, arra azért figyelek, meg nem hinném, hogy a környékemen élő nyugdíjasok között olyan sok hardcore-hacker sunyizna.
    Kösz az ötletet a nyitott dns-sel, de ebben segítségre szorulok, ilyen szinten nem ismerem a szoftvereket, én inkább hardveres vagyok. Szóval mit is kell ezekkel az adatokkal csinálni, amiket írtál? :R

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák