Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz FistXL #10322 üzenetére

    Szerintem ezt az irányt mellőzném. Elég dolgot kell felügyelnem így is, nem hiányzik még egy dolog buherálása. :D

    Illetve mintha rémlene valami olyasmi hogy már egyszer rákerestem és a B1 revíziójuk van amire nincs OpenWRT. Stimmelne mert most visszakerestem és 2015-ös vásárlású a router, és az OpenWRT fórumon 2016-tól beszélnek a C1 revízióról. (egyébként akkor nincs 10 éves, csak már majdnem) Plusz a képek alapján is a B1 stimmel, a C1-en már nincs az Ethernet portoknak elől státusz LED, az övékén pedig van.

    Egyébként is szívem szerint cserélném mert vannak vele bajok. Néha be tud állni olyan állapotba hogy csak keresi a végtelenségig a hálózatot de nem talál semmit egy power cycle-ig. A több perces boot idejéről nem is beszélve. Már akkor sem volt igazából annyira jó vétel mint rájöttem, csak végül is használtuk eddig, mert használtan eladni tippre csak masszív veszteséggel lehetett volna már akkor is.

    A gyári firmware-ben amúgy tuti nincs band választási lehetőség. Buta mint a bot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák