Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dish17

    csendes tag

    Sziasztok!

    Átfutottam nagyjából az utolsó párszáz hszt- meg nézegettem ezeket a pdf tarifákat, a mol vagy royal flottáról amit sokan emlegettek nemigazán találtam semmit, ezekhez tud valaki linket, pdf-et akármit küldeni?

    Azok alapján viszont amit találtam nekem ez a mobilflotta.net elég jónak tűnik, bruttó 2400ért csoporton belül ingyen, meg 12 és 16 ftos percdíj, 50 sms és még jó áron van mellé mobilnet is, ez sztem korrekt. Jelenleg DPI-m van úgyis kérdezte valaki a díjait, ugyanezek a számok így néznek ki: 2794 előfizetés persze csoporton belül itt is ingyen lehet beszélni, hálón belül 15/20 kívül 20/25 ft, igaz rengeteg ismerős van flottán belül még, de már fogynak.. Tud esetleg bárki valamilyen hátulütőjét ennek a mobilflotta.net-nek? Mivel jobb a royal vagy a mol, esetleg más?

    Illetve azt tudjátok, hogy hogyan működik ezeknél a szolgáltatóválasztás? Az összes tarifa megvan az összes szolgáltatónál? Már csak amiatt, hogy nem mindegy ki számít hálózaton belülinek. Illetve azt tudjátok, hogy készülékvásárlás ilyenkor hogyan működik, melyik csomag milyen kategóriába esik az egyes szolgáltatónál?

  • dish17

    csendes tag

    válasz Zeki #8209 üzenetére

    Köszi, igazából az lenne a legkevésbé jó, mert nincs túl sok vodás ismerős, max olyan csomaggal jó ahol nincs különbség hálón belül/kívül. Esetleg a royalról valami infot hol találhatok?

Új hozzászólás Aktív témák