Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Gizmo94 #7994 üzenetére

    Szerintem meg pont azért segítség, mivel megosztottam, hogy ez egy sima, komoly kapcsolatok nélküli flotta 500 fővel. Akinek ez nem elég infó arra, hogy leüljön tárgyalni a flotta tulajjal, miszerint információi vannak, hogy egyes mobilszolgáltatóknál van még tartalék ennyi főnél is, annak megvannak a maga korlátai, neki valóban semmitmondó volt. Mindenki más, aki szeretett volna kezdeni valamit az információval elraktározhatta ezt magában, és a megfelelő helyen meg előhúzza a kártyákat.. Szerinted aki most benne van egy flottában, és ott van 80 ismerőse akiket ingyen hív, az miért akarna ide jönni? Nem elég, hogy tudja, lehet még lejjebb menni a percdíjakkal?

    De nem vagyunk egyformák, van aki érti amit írok, sőt, van aki elsőre is, van aki meg nem.

    Egyébként ide is lehet jönni, ezt is leírtam, ismerőseim, családtagjaim jöttek is ide, én vállalok értük anyagi felelősséget is. Ismeretlenekért nyilván nem teszem meg ugyanezt.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák