Új hozzászólás Aktív témák

  • Joe bácsi

    őstag

    válasz Taurin.com #1089 üzenetére

    Weblap nincs! Vagyis volt!!! De nem érdekel!
    Újonc létedre kicsit nagy a ...... :((

    Most lehetőség van egy olyan T-Mobile-os flottához is csatlakozni, ahol a legolcsóbb percíj 8, a legdrágább is csak 19 Ft. A számlázás másodperc alapon történik és a flotta tagok egymás közt TELJESEN INGYEN beszélhetnek.
    A flottába történő csatlakozásnak van egy egyszeri belépési díja, amely 5600 Ft + Áfa, vagyis bruttó 7000 Ft simkártyánként.
    A csatlakozás lépései a következők:
    1. Jelezze felénk a megadott elérhetőségeink valamelyikén, hogy céges, vagy magánszemélyek által felhasználható belépési nyilatkozatot igényel-e
    2. Ne felejtse el leírni, hogy hány darab belépési nyilatkozatra van szüksége.
    3. Írja meg kérem, hogy milyen névre állíthatjuk ki a számlát, illetve a pontos posta és / vagy számlázási címét, hogy azt a lehető legrövidebb időn belül eljuttathassuk Önnek.
    4. A flottába történő csatlakozásnak van tehát egy egyszeri belépési díja, amely 5600 Ft + Áfa, vagyis bruttó 7000 Ft simkártyánként. A megfelelő összegű belépési díjat a Mindeningatlan Kft. CIB-es számlájára kell átutalni, ami a következő: 10700361-45100305-51100005.
    5. Az utaláskor mindenképp fel kell tüntetni megjegyzés rovatban az igénylő cég vagy magánszemély nevét a könnyebb beazonosíthatóság érdekében.
    6. Amint az utalás megérkezett felénk, azonnal küldjük a számlát, valamint az igényelt mennyiségű belépési nyilatkozatot, amit - a személyes adatok kitöltése után – a helyileg illetékes T- Mobile-ba kell bevinni, ahol már teljes körűen intézik, hogy Ön is flotta tag lehessen. Az ügyintézés (számhordozás, akciók, kedvezmények stb.) minden lépése teljes mértékben megegyezik egy publikus csomagba történő belépéssel. Minden konkrét részlet megtekinthető a T- Mobile honlapján.
    Erre írj és kérdezd a többit: mindeningatlan@gmail.com
    Percdíjak magánszemélyek esetén:
    T-Mobile hálózatba: 12 Ft + Áfa
    Összes vezetékes irányba: 12 Ft + Áfa
    20-as 70-es hálózatba: 22 Ft + Áfa
    Havi előfizetési díj: 2000 Ft + Áfa, amelyből 1500 Ft lebeszélhető és magában foglalja a flottatagok közötti ingyen beszélgetés díját is.
    1 magánszemély csak 1 db új előfizetésre jogosult.
    NEM én intézm!!!! Én a neten találtam!
    Cég is csatlakozhat és akkor 8 ft lesz a 12 helyett.
    Az átutalástól számítva kb.3-4 nap és megkapod a belépési nyilatkozatot.
    NEM az én flottám!!!!! SEMMI közöm hozzá!!!! Én is csak találtam a neten!!!!!!

    Tel.számok: 33/424242
    70/5-33-33-00
    Saját néven van az előfizu és saját címre megy a számla.

    Nekem és páromnak ez van meg 2 éve és még az exemnek is!!!!

    Pár dolog lehet már változott ahhoz ami le van írva, de nincs kedvem most utána nézni.
    Kérdezd meg mailben tőlük.

    [ Szerkesztve ]

    Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Új hozzászólás Aktív témák