Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • athomi

    veterán

    válasz Algieba #1 üzenetére

    22 éves vagyok és alapvetően két féle ember keltette fel az érdeklődésemet:
    1. aki csak panaszkodik és állandóan azt mondja, hogy ez is szar meg az is, neki nem jön össze semmi, ő még semmit nem ért el....
    2. aki állandóan azt mondja, hogy így fog csinálni, meg úgy fog csinálni, aztán meg ezt csinálja, meg azt csinálja....
    A kettőben van vmi közös: egyikse csinál semmit :)
    Az első idegesítő, mert csak a bajait mondja (ilyenekből lesznek azok az állandóan panaszkodós öregek), a második meg azért idegesítő, mert mondja, de igazából csak a szája jár és semmit sem csinál.
    Van egy barátom, aki 23 éves és állandóan csak azt mondja, ha vmi nem sikerül, hogy az ő élete már csak ilyen...23 év csalódás. Sztem soha nem szabad elkeseredni azért mert vmi/vmik nem sikerülnek. Az én életembe is volt már többször, amikor azt mondtam, hogy szarni ment az életem meg, hogy most mi lesz, de gyorsan megráztam a fejem és próbáltam ellene tenni. Sikerült. Mindenki életében sokféle lehetőség van. Ha az egyik zsákutcába jut, akkor menni kell a másikon. Néha meg hagyni kell magunkat egy kicsit sodródni az élettel (jutunk ahova jutunk).
    Na többet nem írok, mert megyek megpróbálom kijavítni egyik megoldhatatlan problémámat. :DDD
    Amúgy manapság a fiatalok jórésze 28 évesen nem tud letenni semmit (ebben az országban ez nem is csoda...szinte lehetetlen).
    De neked addig még sok van...hajrá!
    Amúgy én se szeretnék 40 évesen a gyerekért az óvodába járni. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák