Új hozzászólás Aktív témák

  • benvolio

    őstag

    válasz Lajkó #28434 üzenetére

    Ha rákeresel pl. a HD668B vagy a HD681 fejesre külföldi oldalakon, ott se lesznek eltérő véleménnyel, de itt se.
    Nem tartom elfogultnak, mert tisztábban vagyok az előzményekkel. Én az elsők között voltam vele együtt aki rendelt a Thomann-tól, mert csoportokban lett rendelve a külföldi posta költség elosztása miatt és Ő intézte. Teljesen segítőkészségesen postázta belföldön tovább, semmilyen plusz költséget nem kért a fejes ára és a postaköltségen kívül, pedig csomagolta és fáradt vele, szerintem nem keveset. Ezt párszor megcsinálta és később is csak "tiszteletdíja" volt kinek-kinek a lelkiismeretére bízva plusz költségnek. És, hogy most eljutott oda, hogy megpróbál üzletelni a mai világban, semmi kivetni való nincsen. Elérte, hogy a gyártótól rendel, de ha a Thomann-tól akarsz valamit rendelni a mai napig segít. [link]
    Szóval lehet adni a véleményére, mert más topikban is akik kipróbálták a fejeseket, sincsenek más véleménnyel és én se. Ezért nem nevezném ömlengésnek és hiteltelennek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák