Új hozzászólás Aktív témák

  • Flagstaff2

    senior tag

    válasz Bull Boss #2657 üzenetére

    A DiTechet netszerte szídják,olyat inkább ne. Hagyományos porlasztós gépek tökéletesen megfelelnek a céljaidnak. A folyadékhűtés sem olyan nagy kívánalom egy 50-esnek sztem,normál léghűtés simán OK lehet. Kevesebb az esély a meghibásodásra. :) És mint ilyen sztem a 2T kisrobeszok pont ezért jók,mert igénytelenek,nem kell szopni velük és minimális az esélye hogy behal benne valami. Lehet venni 150e-ért Malagutit meg Apriliát,nem tagadom,de az nem a 3-4 éves korosztály hanem a 2000 és az előtti. Márha az tényleg megkímélt (muhahahaha) ez mint olyan eleve nem igaz ha olaszból hozták a gépet,ismerve az ottani közlekedési morált és idehaza vásároltnál is csak akkor van rá esély ha 60 éves tatáé a gép első perctől aki soha nem adta oda az onokáknak. Mindenn egyéb eset nevezhető mindennek de megkíméltnek nem. :D Ezekkel a nagytestű olasz 50-esekkel tudod hányszor akarnak versenyezni velem piros lámpánál? ha fiatal suttyó gyerek vezeti akkor szinte 100-as hogy azt látom ahogy erőlködve jön mellettem aztán ha már kezd kifgyni a lendületből akkor tekerek egy csutkát oszt csak les a hülyegyerek. :D Aki addig aszitte partiban vagyunk de csak azért mert finoman indultam. :D Szal a fiatalok versenyeznek a géppel ezt bele kell kalkulálni. Minél időseb a gép annál inkább valószínű hogy volt legalább egy ilyen tulaja.

    X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

Új hozzászólás Aktív témák