Új hozzászólás Aktív témák

  • AlanyHal

    kezdő

    Sziasztok!

    Mivel sehol sem találtam, de láttam, hogy sok embert érdekel, ezért úgy határoztam, létrehozom ezt a témát.
    Hasznos volna összedobnunk egy Androidos alkalmazásgyűjteményt, ahol a minimális jogosultságot követelő gyöngyszemeket sorakoztatjuk föl bármilyen témában (a játékokat is beleértve), hiszen nem tudhatjuk, ki mit keres.

    Örülnék, ha időről-időre pár szakértő is benézne ide, hogy ellenőrizze, vajon a beírt programok valóban nem akarnak-e többet a szükségesnél. Ezt sajnos sok ember nem képes helyesen megyítélni kellő szaktudás hiányában. Én is az ő soraikat erősítem.

    Ahogy szerintem praktikus volna kialakítani ezt a gyűjteményt:

    - az alkalmazás neve és verziószáma (későbbi kiadások kérhetnek több jogosultságot sajnos)
    - a fejlesztő neve
    - link
    - egy pár szavas leírás, arról, mire jó az alkalmazás
    - extrák (pl. reklámmentes, offline NEM működik*)

    * Egy olyan program esetén, aminek elvileg nincs szüksége internetlapcsolatra, számomra indig gyanús (pl. hangerőszabályzó alkalmazás).

    Azért tartom fontosnak a fejlesztőt is megemlíteni, mert sok esetben azonos néven több program is található, így a félreértések elkerülhetők.

    Ha egy fejlesztő rendszeresen minimális követeléssel rendelkező alkalmazásokat tesz közzé, érdemes név szerint külön is kiemelni.

    Ha bárkinek bármilyen észrevétele, tanácsa, építő kritikája van a leírtakkal kapcsolatban, kérem, ne tartsa magában! Ha kihagytam valamit, szóljatok!

    Kellemes droidozást! :)

    U.i.: Hamarosan hozok pár alkalmazást!

    ;] ----> https://youtu.be/FHwVFAoZ7LI?t=102

Új hozzászólás Aktív témák