Új hozzászólás Aktív témák

  • tthom

    senior tag

    Hi, thx az infókat! :)

    Megmondom, igazából semmi konkrét nincs. Jelenleg egy mATX szerű cuccom van, de nagyon megtetszett a mITX, főleg a nagyon kicsi, modecom 202 szerű ház. Játszani nem játszok, de fullHDs filmek kellenek, meg esetleg nagyon ritkán valami egyszerűbb játék.

    Szóval az van, hogy jelenleg egy E2180as proci, 2x2Gb DDR2 van, gef 9300GEvel, de ez is csak azért, mert az alaplapon nincs dvi, meg nagyon harmatos az integrált vga.. Igazából teljesen jó ez a gép nekem, néha a memória lehetne több, a fenntebb említett PS miatt, de végülis nem rossz ígyse. Szóval keret nincs, meghirdettem ezt a lapot+házat, meg esetlegesen a többit is, aztán addig, amíg elviszik, gondolkodok, olvasok, ilyenek..

    Tudjátok, amolyan fejlesszünk már, meg építsünk néha, meg minél gyorsabb, annál jobb. :)
    AMDt néztem, hogy a normál procik kiesnek, mert eszement sokat fogyasztanak egy paneltáphoz..

    De a leggazdaságosabb csere egy 15e intel lap + 11e-es ház lenne, bár abban nem tudom mennyire használható az integrált vga. Viszont a 8Gb ram az vonz. :D

Új hozzászólás Aktív témák