Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    LOGOUT blog

    Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!

    Időközben előkerült a centi és valóban, bárhogyan is szeretném, az AXP200 rálógna valamelyik egységre.

    Igen, van itt egy nagyon fontos kérdés mégpedig a TDP. Először a Noctu NH-L9i-re gondoltam, de az idevonalozó ajánlása Haswell-hez:

    65W or less: YES
    84W: (Recommended with good case ventilation, Intel Turbo Mode disabled and typical workloads only (not recommended for continuous 100% load on all CPU cores).
    88W: NO

    Egyelőre alapórajelen használom a CPU-t, (aluúlfeszelés tervben), a tuning most annyira nem fontos, de ez idővel változhat ezért is vettem a szorzózármentes változatot.

    A DEEPCOOL GABRIEL: Intel Socket 95W viszont ő 60mm-ével már túl magas sajnos.

    Duracellm... köszönöm, de házat egyelőre nem szeretnék cserélni. :)

    patomi AXP100, egyelőre ő tűnik a megfelelő választásnak, persze jó lenne 1-2 idle/load grafikon...

    AxBattler ez is egy lehetséges alternatíva, már kaptam is egy ajánlatot privátba! :K

    Ja igen! Nem mondom, hogy nem számít a zaj, de játék alatt egy zárt füles van rajtam, szóval semmit sem hallok a külvilágból. :D

    [ Szerkesztve ]

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Új hozzászólás Aktív témák