Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Pete55555 #28775 üzenetére

    a 3,8Ghz az fixálva van, ha turbot kikapcsolom nem tudom, hogy lehet egyáltalán húzni, mert ez nonK proci, csak a turbo +2-ig lehet húzni, a feszt tudom fixálni, de ahhoz tartozik egy olyan beállítás, hogy mennyire engedje a feszt ingadozni, ez lehet autó, vagy 1-10, 1-re raktam elvileg itt a legkisebb az ingadozás, de azt se felejtsük el, hogy aida64 teszt nem folyamatos terhelést ad, hanem váltakozót, szóval valamennyit mozogni fog,
    Duracellm...: ez csak egy saját mérés ami 1-1 alkalommal volt lemérve, egy hét különbséggel, sajnos nem fixált fesszel, de amennyire tudtam megteremtettem a hasonló körülményeket, annyit lehet levonni, hogy LOKI-tól sem kell csodát várni, lemérem majd még 1x, ha már ahogy te mondod össze érett a kupakkal és hasonlóan 24-25 fok lesz és meglátjuk. amúgy megnézed 3-4 fok a különbség, ez betudható a melegebb környezetnek és a 0,01V fesznek, de akkor még mindig ott van a 400rpm különbség a ventik között, de mondom lemérem újra és beállítok egy fix 1,19V-ot mert az első tesztnek ennyi lett az átlaga :R
    shteer: ja meg egy másik alaplap+ ház, hogy elférjen, már a kompakt vizen agyalok, mert lehet beficcen egy i7-3770k, részben ez miatt is akartam erősebb tornyot,de ez nem jött össze:P

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák