Új hozzászólás Aktív témák

  • Solicidium

    aktív tag

    válasz zodo #18 üzenetére

    Hááát, ezt a pci-e-s tesztet láttam régebben, de akkor még csak az 1.1-esben gondolkodtam, azért a 2.0-s pci-e jobb egy fokkal. A másik, ami nem tetszik, a notiramok...
    Igazából azért ragaszkodnék a mini-itx-hez, mert régi álmom egy kompakt (lehető legkisebb) teljes értékű, halk, energiatakarékos, hűvös, mutatós gép és a silevrstone sugo sg06-ban megaláltam a nekem tetsző házat. Igazából m-atx-ről ábrándoztam régebben, de aztán nem igazán találtam igazán kompakt, esztétikus és emellett értelmes szellőzésű házat (mondjuk nem is foglalkoztam annyit vele mint az m-itx témával). Várom a 785g-s j&w-t, hátha ott pozitív változásokat eszközölnek. Ami a rosszabb, attól tartok, hogy egyáltalán nincs amd-s vonalon a zotac 9300-D-E-nek megfelelő lap, nemcsak itthon. Majd még gondolkozom, aztán lehet, hogy várok, esetleg intel lesz belőle a halálra ítélt lga775-tel, az i5/7-s platformot drágállom és egyelőre a procik fogyasztása sem tűnik kedvezőnek számomra.
    Apropó, a j&w-d, nem tudom próbáltad-e, hogy reagál a procifesz-módosításra? C&q működik úgy, csak mert nem jellemző.

Új hozzászólás Aktív témák