Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben01

    őstag

    válasz Pista0001 #15757 üzenetére

    Na igen és ez nem elhanyagolható szempont. :D A problémám annyi,hogy azért túl nagy bizalmam nincs az intel lapokhoz,bár nem valószínű,hogy gagyik lennének.
    Gondoltam kipróbálom mennyire vállalható az i3 3225-ben lapuló HD4000,de eddig nem nagyon jött össze.Nvidia driver uninstall,biosban a primary graphics adapter onboard-ra állít,vga kivesz,monitor az alaplapi dvi-ra köt,gép indít és a boot képernyő után egyből restart.Volt már cmos cleartől kezdve minden bűvészkedés,mégse tudom működésre bírni a gépet az iGPU-val. :F Pedig jó lenne tudni,hogy észreveszek-e valami különbséget,mert ha nem bejövős vga nélkül,akkor nyilván úgy kell kalkulálnom a lapcserénél,hogy marad a vga.Nagyon nincs kedvem ez miatt most újrarakni a win7-et. :(
    Egyébként ha elfogadható a HD4000-el is a gép,akkor ennyiért ez a lap szerintem nagyon jó vétel: [link] + 4K-ért iponból a pci-e firewire kártya.

    [ Szerkesztve ]

    http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

Új hozzászólás Aktív témák