Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz Jester01 #18789 üzenetére

    egyebkent lehet hogy az elore fizetosokkel nem foglalkoztak annyira alaposan mint a havidijasokkal. kb 1 honapja hivtak hogy nemsoka lejar a feleves feltoltesem es nem akarok e havidijas lenni vagy kuldjenek e csekket a feltolteshez. de nekem az a mondat a marketingdumas atallasos levelekbol es az info csatornarol tisztán megvan hogy "ha az on keszuleke alkalmas a dvbt2 vetelre (mert latja a teszt csatornakat) akkor onnek az egvilagon senmilyen teendoje nincs az atallas kapcsan" viszont honnan tudjak van e ilyen keszulekem? mint a pelda mutatja persze sehonnan. es ugye ha van akkor az a mondas semmit se kell tennem. a semmitben nekem az is benne van hogy nem kell nekem telelfonalgatni es szolni hogy figyu ha esetleg az a terv (mert latom a jovot) hogy majd boldog boldogtalannak boxot fogtok kikuldeni akkor kosz nekem ne. es mellesleg nem is kertek ilyesmit sehol se levelben se az infocsatornan. szoval hadd ne en legyek mar a hibas mert keptelenek voltak ket ev alatt felkeszulni arra hogy ezt normalisan lekommunikaljak aztan utolso pillanatban kapkodnak osszevissza.

Új hozzászólás Aktív témák