Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Tothgera30 #18023 üzenetére

    Értsd meg a lényegét, ez egy élményrobogó. Pont attól, h kicsi, erős, nyomatékos.
    Motorozás kapcsán, nem minden esetben az észérveket kell keresni.

    Egyébként az tévhit h kényelmetlen a Runner, én Siófok után vettem, az-az majd 200 killit toltam le vele egy megállóval. Nem volt az. Pláne ezek a 2003 körüliek, amiken már jobb tömésű az ülés. Nyilván nem egy Nexus testre és "kényelemre", de akkor is simán vállalható kicsit hosszabb távra is.

    Igen, első futóművük más, és a hátsó teleszkóp. Noh de nézz meg egy Runner vázat. 01, 02

    Robogóhoz mérten frankón ki van ám merevítve, pláne úgy, h a középső átlépő gyakorlatilag nincs, mivel ott megy az egyik összekötő.

    De, ha megnézed ezt, az első futművé is ki van cserélve. Eleve dupla tárcsa.

    A zsíros teleszkópra meg esélytelen vigyázni. Max. annyit lehet tenni, h sűrűbben takarítod a becsúszószárat, így nem ragad rá annyi kosz, s nem kezdi el kikoptatni a szimeringet.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák