Új hozzászólás Aktív témák

  • Balli

    őstag

    válasz h_143570 #5529 üzenetére

    Elhiszem hogy osszezavarodtal :B Koszi az erofeszitesedet, fel ev utan jo lenne mar vegre beuzemelni... A lenyeg:
    A router mukodik, a laptopommal szepen ossze kapcsolodik igy netezek mar tobb eve
    Adott egy PS3, amit szinten csatlakoztatni szeretnek, automata beallitassal nem lehet ezt megoldani, kezzel kell bevinni az adatokat.
    Ehhez tudni kellene tobbek kozott a DNS szamokat, de valoszinuleg amikkel probalkoztam nem voltak jok DNS hibara vonatkozva eddig nem tudott a gep kapcsolodni a netre.
    A masik ami hiba hogy a router setupjaban a statusnal az internet resznel sem IP sem DNS szam nincs s addig amig ott nincsenek meg ezek az ertekek hiaba probalkozok szerintem

    Batyamnak is van PS3-a s ilyen routere. O a T-com-nal van s ha O automatara-ra veszi a DHCP-t a router lap fol oldalan akkor a status resznel a Login Type alatt feljonnek az ertekek, azt beutotte kezzel a PS3-ba es neki ugy mukodik

    En externetes vagyok, ADSL, Nev es jelszot igenyel. Annyi a gond hogy a statusba nem megy be az adat automatan, de miert :F

    Athens 2004

Új hozzászólás Aktív témák